Oczami mediów

gazeta

Nie ukrywam, że zawsze stawiałem na media.

Jest to jedno z najważniejszych źródeł gdzie staram się promować nasze miasto. Dokładam wszelkich starań, aby każde słowo napisane o naszym mieście rozbrzmiewało w Polsce jak i zagranicą, by jak największym stopniu wypromować naszą kulturę, obyczaje, jak i wymagane inwestycje.
Zapraszam do oglądnięcia sporego archiwum multimedialnego.

54

Komentarze:

  1. GoscZMPG Napisał/a:

    Media… Witam, Panie Prezydencie to już pora, aby zainteresował się Pan tym, się co dzieje w Zarządzie Portu Gdańsk S.A. Ciąży na Panu taki obowiązek, jako Przewodniczący Rady Nadzorczej, winien Pan już działać, tym bardziej, że o tej sytuacji wie Pan już od paru miesięcy, jest źle!  Towarzysz „Stalin” rządzi, dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf, to nie jest przesada!!  Związki zawodowe przygotowały anonimową ankietę, na temat mobbingu wśród pracowników Portu, odkąd pamiętam nigdy nie było nawet w planach przeprowadzanie takich ankiet, nigdy nie było takiego grubiaństwa i braku szacunku dla drugiego człowieka.  Jak tak dalej będzie, to Port Gdynia nie będzie miał konkurencji, Port Gdańsk padnie. Już wiele firm przeniosło swe siedziby, oddziały do Gdyni, tam działają, powód??? Nakłady inwestycyjne w Porcie Gdańsk= 0, chyba, że do nakładów inwestycyjnych zaliczy się zakup w leasingu samochodów, zakup ekspresów ciśnieniowych i telewizorów, wraz z dostępem telewizji kablowej.  Wymiana kadry odbywa się ekspresowo, za jednego człowieka zatrudnia się dwóch, dowód Dyrektor Techniczny był jeden, teraz jest już jego zastępca, Głowna Księgowa …. na „górze” stanowiska się mnożą jak kotki latem! Niewykluczone, że Port się spali, bo nie będzie Straży, tak jak to się stało ze Stocznią Gdańską – zgliszcza…. To tylko wierzchołek góry lodowej. Tytanik idzie na dno, bo kapitan…. jeśli wygra przetarg na …, firma na literę C???
    Niech Pan działa, Panie Prezydencie, niech Pan pamięta o ideałach, o których Pan mówił, na lekcjach historii, o honorze, o ojczyźnie, aby nie było za późno, o ludziach, którzy mieli odwagę, kiedyś ją Pan miał!
     P O W O D Z E N I A!!!!!

    23.01.12 || o godzinie 20:06

Skomentuj: Oczami mediów